Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

Alçıpan Bölme Duvar

Alçıpan bölme duvar sistemlerinin taşıma özelliği yoktur. Yapılacak olan mahale dik bir şekilde kurulan metal duvar karkasının her iki yüzüne ağır olmayan, hafif alçıpanın yerleştirilerek vidalanması ile oluşturulan, özellikle wc, banyo bölmeleri ile oda duvarları için kullanılan bölme duvar olarak tanımlanabilir.

Alçıpan Duvar

Alçıpan Duvar, en yaygın kullanılan sistemlerden bir tanesidir. Maliyetin düşük olması ve kolay uygulanabilir olması tercih edilme sebebi olmuştur.

Bunun haricinde ikinci en yaygın uygulama cam bölme duvar sistemidir.
Duvara yapıştırılarak kullanılan alçıpan bölme duvarlar son derece kullanışlı, işlevsel ve sağlamdır. Uygulanan alanda dalgalanmaları ortadan kaldırdığından ötürü son derece estetik ve dekoratif bir görüntüye sahiptir. Alçıpan bölme duvar üzerine sıvaya yapıldığı gibi seramik, duvar kağıdı ve boya gibi uygulamalar da yapılabilmektedir. Özellikle mazağaza tadilatları, avm zincir mağaza tadilatlarında yoğun olarak kullandığımız bu sistem fiyat avantajı sunar.

Ankara’da Alçıpan işleri yapan firmamız uzman kadromuz ile hizmetinizde. Uygun fiyat ve kaliteli işçilik için bizleri arayın avantajlı çıkın.

alçıpan bölme duvar - Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

Metal Tavan

Taşıyıcı profillerle tavana asılmış metal plakalardan oluşan asma tavan sistemidir. Plakalar kolayca sökülüp takıldığından dolayı tavana müdahale çok kolaydır. Modern görüntüsüyle dekorasyon imkanı sağlayan sağlam ve kullanışlı bir sistemdir. Ayrıca üzerindeki boyanın özelliğinden dolayı nemli ortamlarda dahi 10-15 yıl boyunca sağlam bir şekilde durabilmektedir.alçıpan asma tavan - Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

Alçıpan Asma Tavan

Montaj aşamaları kolay ve pratik bir tavan modelidir. Alçıpan asma tavanlar yangına dayanıklı, yankı engelleme ve su geçirmezlik özelliğine sahiptir. Ham beton üzerine monte edilmiş metallere kancalar yardımıyla alçıpan asma tavan sistemleri yerleştirilir. Lazer uygulaması sayesinde son derce düz bir şekilde monte edilen asma tavan hiç bir şekilde yamuk görünmez. Alçıpan asma tavanın bir diğer özelliği de alçıpan duvar gibi üzerinde aydınlatma sistemlerinin monte edilebilir. Asma tavan üzerinden geçen elektrik kabloları sayesinde aydınlatmalar takılabilmektedir. Bu sayede eviniz ofisiniz veya işyerinizin tavanında daha şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. İster eskitme detayları kullanarak nostaljik, ister farklı ayrıntılar kullanarak modern görünecek bir tavanınız olabilir. Ebatları sabit olan alçıpan asma tavanlar istediğiniz zaman bulabileceğiniz ürünlerdir. Ayrıca kullanacağınız alanda nem var ise suya dayanıklı alçıpan kullanarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Duvar bölme sistemleri ile söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar.alçıpan tavan - Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

alçıpan bölme sistemleri - Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

alçıpan sistemleri - Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

Alçıpan TV Ünitesi

Evinizin en güzel ve süslü köşesi TV üniteniz. Evinize aldığınız salon takımına ve koltuklara göre ünitenizi yapıyoruz. ister ışıltılı ister sade ve avangard. Ankara Alçıpan TV ünitesi hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçin.

alçıpan tv ünitesi - Alçıpan Bölme Duvar Sistemleri

[related_post]
Ankara Dekorasyon Hizmetleri

ÜCRETSİZ KEŞİF ve UYGUN FİYAT AVANTAJI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

0312 284 5346