Ankara Peyzaj İşleri Koordinatörümüz  Emre Kağan KILIÇ ile yeşil alanlarınızı yeniden tasarlıyoruz.

Bahçeli bir eviniz mi var?
Peyzaj yaptırıp çocuklarınızın sahip olacağı bir oyun alanı oluşturmak veya sevdiklerinizle birlikte açık havanın keyfini mi çıkarmak istiyorsunuz?
O halde doğru adrestesiniz.

Ankara’da uygulamasını yaptığımız 250.000 m2 peyzaj tecrübemizle hizmetinizdeyiz. Peyzaj mimarımızın size önerileriyle doğaya ve bahçenize uyumlu, uzun süre yaşayabilecek bitkilerle bahçenizi adeta yeni bir yaşam alanına çevirebileceğinize emin olabilirsiniz.
Peyzaj projelendirme için Türkiye’nin her yerinden teklif isteyebilirsiniz.

Üstelik ücretsiz keşif ve uygun fiyat fırsatıyla.

Ankara Peyzaj Projesi Çizimi

Günümüzde artan şehir yaşamı birçok kişinin bahçe hayali kurmasına vesile olmaktadır. Bahçeli ev veya hobi bahçesi gibi alternatifler sayesinde özellikle hafta sonları kaçamak yapmak isteyenlerin ilk adresi olmaktan dolayı çok mutluyuz. Özellikle peyzaj sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak verdiğimiz hizmetlerden dolayı müşterilerimizin gülümsemesi bizim için ayrıca önemlidir. Peyzaj mimarlığı konusunda kendimize olan güvenimizi işimize yansıtarak, kullanabilir ve çok özel bahçeler dizayn ediyoruz.

Peyzaj Danışmanlığı

Mevcut bulunan bahçeniz için firmamızdan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Peyzajcılığı ilgilendiren her konuda gerekli yardımı yapmaya hazırız. Çiçek, bitki, ağaç ve daha birçok açıdan bahçenizde güzel izler bırakabiliriz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde sevdiklerinizle çok özel zamanları bu bahçede geçirebilirsiniz. Peyzaj mimarisi bitki ve doğal yaşam canlılarıyla ilgilenme sanatıdır. Havuz, yeşil alan, çit ve daha birçok detay ile boş olan araziyi dantel gibi işleme sektörüdür. Sadece boş arazilerde değil, apartmanların arasında, sahil yollarında ve özel alanlarda firmamız doğru projeleriyle sizlerle olacaktır.

Ankara’da Zirvedeyiz

Ankara’da yer alan ofisimiz sayesinde bize ulaşmak isteyen müşterilerimiz aynı zamanda resmi internet sayfamızdan da bizlere ulaşabilirler. Arada kalmış küçük alanlar veya yaşam alanı olan bakımsız bahçeleri en kullanışlı hale getirirken kaybettikleri doğallıkları tekrar kazandırmaktayız. Manzara resimlerini artamayacak bir güzellik için bizimle hemen iletişime geçin. Yüksek tecrübeye sahip peyzaj mimarlarımız eşliğinde kullanmak istediğiniz alanlara harikalar yaratabiliriz. Yeşilin her tonunu kullanarak araya serpiştirdiğimiz gökkuşağı renkleri size masal kitaplarını anımsatacak. Peyzajcılığın tam adresi olduğumuz ve sizlere destek olduğumuz sebebiyle varlığımızı uzun yıllar korumayı hedefliyoruz.

Ankara Peyzaj İle Gelen Yaşam Alanı

Park, bahçe, beton yığınları, kullanılmayan atıl durumda olan alanlar ufak ve sihirli dokunuşlarla yepyeni yaşam ve nefes alınan alanlara dönüşmektedir. Mis gibi çiçekler, her tarzda yer alan ağaçlar, çimler, yapay havuzlar, farklı renkteki taş döşemeleri ile her küçük alanı dekore ederek tarzınızı yansıtmaya çalışmaktayız. Kentsel peyzaj ve daha birçok farklı alanda verdiğimiz hizmetler neticesinde nefes alınabilen ve doğa ile iç içe kalınabilen yaşam alanları oluşturmaktayız.

Site Bahçesi Peyzajı

Şehirde gitgide azalan yeşil alanlar nefes aldıracak alanlar aramamıza sebep oluyor. Sitenizin bahçesinde az da olsa bulunan alanı yeşillendirip daha kullanışlı hale getiriyoruz.

ÜCRETSİZ KEŞİF ve UYGUN FİYAT AVANTAJI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

0312 284 5346