Mutfak Tasarımı ve Modelleri 

Dilediğiniz renk, desen ve modelde mutfak tasarımı ve modelleri sizin için üretiyoruz. Mutfak tasarımı bizim işimiz. “Dekorasyon yaptırmak istiyorum” cümlesini ilk kurduğunuzda aklınıza önce mutfak dolabınız geliyor değil mi? İç mimarlarımız evinize en uygun model ve renkteki mutfak dolabını seçmeniz için size yardımcı oluyor. “Mutfağım küçük” diyorsanız hiç dert etmeyin. Portatif uygulamalarla mutfağınıza dünyaları sığdırıyoruz.

Günümüz toplumunda erkeğin yanında kadının da çalışmaya başlaması ve sosyal hayatta yerinin giderek artmasıyla insanoğlunun yaşam tarzı, alışkanlıkları 20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren oldukça değişmeye başlamıştır. Bu değişikliğe bağlı olarak yaşadığı mekanın tarzı değişen ve yeniden şekillenen insanoğlunun tasarım olarak yeniden düzenlediği mekanların başında mutfak geliyor. Modern zamanlarla beraber ailenin birlikte evde en çok zaman geçirdiği yerlerin başında gelen mutfakları son trendleri takip ederek yeniden tasarlamak daha huzurlu, kullanışlı ve güzel bir ev ortamı için olmazsa olmazlardan.

Ankara Mutfak Dolabı Proje ve Tasarım

Eskiden süregelen aynı renklerin hakim olduğu mutfaklara veda edebilirsiniz. Günümüzde mutfak dolapları daha renkli ve daha parlak olarak tasarlanmaktadır. Mimarlarımız bu konuda fikirleri sentezleyerek farklı mutfaklara imza atmaktadırlar. Mutfak tasarımı nedir? Mutfaklara hayat vermektir. Mutfakların en önemli kısmı dolaplar olduğundan dolayı firmamız tüm dolap çeşitlerini istenilen renge göre tasarlayıp montajını yapmaktadır. Mutfakların yeni çizgisinde var olmak bizi ayrıca mutlu ederken, yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde yeni dokunuşlara da vesile olmaktayız.

 

Mutfak Modelleri 2020

Artık sadece evin yemek pişirilen yeri olmanın ötesinde aynı zamanda bir oturma odası konforunda dizayn edilen mutfaklar aynı zamanda ev sakinlerinin yemeklerini yediği, mesai saatinin bitimiyle beraber günün yorgunluğunu attıkları bir mekan olarak evin en konforlu köşeleri olarak göze çarpıyor. 1990 yıllarla beraber Amerikan mutfak tarzının geliştiği toplumumuzda, bu tarz yerini giderek daha geniş ve ferah mutfak odalarının inşasıyla beraber yemek masası dışında televizyon ve fiskos köşesinin bulunduğu oturma odası kıvamında mutfak tasarımlarına bırakmış durumda.

Mutfak dekorasyonu bir kadın için  çok önemlidir. Günün büyük bir zaman dilimi mutfaklarda geçtiğinden dolayı kullanışlı ve şık bir mutfak tasarımına sahip olması aranana temel unsurdur. Mutfak tasarımının olmazsa olmazı ise mutfak dolaplarıdır. Son yıllarda gelişen teknolojiye göre mutfak tasarımları tarzları da değişikliğe uğramıştır. Gelişen teknoloji ve hızla artan malzeme çeşitliliği, mutfak modelleri konusunda sınır tanımayan gelişmeler göstermiştir. Mutfak dekorasyonuna nereden başlayabilirim? Gibi bir soru kafanızı meşgul ediyorsa, hiç beklemeden Ankara iç mimar ofisi Legorasyon’a başvurun. Kalite, farklı çizgiler ve kullanışlı dolaplarla mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz. Seçeceğiniz mutfak modelleri, tezgahı fiyata %20 oranında etki eder, aynı şekilde mutfak dolabınız lake mi, akrilik mi yoksa balon kapak mı olacak? Bu da fiyatı etkileyen ana unsurlardan. İşte bu yüzden mutfak dolabı tasarımı fiyatı almadan önce hangi malzemeyi kullanacağınızı seçmeniz en doğru karar olacaktır. Müşterilerimizin en çok şikayet ettiği konu; mutfak dolabı fiyatlarına firmaların verdiği fiyatlar arasında uçurum olması.

Mutfak Modelleri 2020 için paylaştığımız ürünleri aşağıda inceleyebilirsiniz. Size uygun modeli bulup fiyat alabilirsiniz.

kitchen wallpaper 5 1 - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Mutfak Dolabında Aranan Değişiklik Mutfak Tasarımı

Projesinde mutfakların büyüklüğü dolap seçimini etkiler. Küçük mutfaklarda daha açık renklerin kullanılması, büyük mutfaklarda ise istenildiği takdirde koyu renkler rahatlıkla kullanılabilir. Dolap sayısı yine mutfak alanının büyüklüğü ile ilgilidir. Ankara iç mimar ofisi Lego İç Mimarlık bu detayları baştan hesaplayarak uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız mutfaklar yaratmaktadır. Portatif ve değişik tasarımlarıyla mutfağınızın tarzını bizimle değiştirebilirsiniz. Sizlerden gelen her fikir bizim bilgimizle birleşir ve bakmaya doyulamaz mutfak tasarımları ortaya çıkar. Mutfak dolapları alt ve üst şeklinde olduğundan dolayı istenirse farklı iki renkte kullanılabilmektedir. Alt dolaplar genelde daha koyu renk seçilse de bu durum tamamen siz kıymetli müşterilerimize aittir.

Uygun Fiyatlarla Mutfak Dolabı Tasarımı ve Uygulaması – Ankara Mutfak Dolabı Modelleri 2019 için profesyonel bir destek arıyorsanız, kalitemize ve bilgimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ankara İç Mimar Ofisi Lego İç Mimarlık  sayesinde mutfaklarınıza sihirli dokunuşlar için bizi her zaman arayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kredi kartı ile ödeme olanakları sayesinde maddi açıdan sıkılmadan yeni mutfak tasarımına sahip olabilirsiniz. Yapı dekorasyon firmamız sayesinde daha az ödeyerek daha özel mutfak tasarımı sahip olmak bizim farkımızdan ileri gelmektedir. Mutfak Dolabı Modellerimizden bir kısmını foto galeriden inceleyebilirsiniz. Biz mutfaklarınızı değiştirmeye hazırız. Bizimle iletişime geçin avantajlı fiyatlarımızdan faydalanın.

Mutfak Tasarımı

Mutfak dekorasyonunda son yenilikler demişken günümüzde öne çıkan seçenekler Amerikan, klasik, avangard ve modern olarak dörde ayrılıyor. Size düşen bu tercihler içinde bütçenize, zevkinize ve yaşam stilinize uygun olan modellerden birini seçerek mutfağınızı yeni baştan tasarlamak. Bunu yaparken göz önüne almanız gereken en önemli kıstas mutfağınızın hacmi. Ufak ölçekli mutfaklar için en uygun tercih olarak Amerikan ve avangard tarz öne çıkarken; daha büyük ölçekli mutfakların size tasarım konusunda daha fazla seçenek sunduğu aşikâr.

Mutfak Dekorasyonu İçin Öneriler

Siz de mutfağınızı zamane modasına uydurmak ve dekorasyonunu yenilemek için işe en başta mutfak dolaplarını yenileyerek başlayabilirsiniz. Mesai çıkışı günün yorgunluğundan kurtulmak ve zevke döşenmiş bir ortamda aile fertleriyle beraber güzel bir akşam yemeği yemek için size sunulan onlarca faklı yemek masası ve davlumbaz modelinden birini seçerek kafanızdaki tasarımı biraz olsun yakalayabilirsiniz. Yemek alışkanlıklarının değişmesiyle beraber her mutfağın olmazsa olmazı haline gelen mini fırın ve mikro dalga fırın modellerinden birini edinip, işten eve geldikten sonra yemeğinizi kısa zamanda hazırlayabilir ve günün yoğun temposundan sıcak bir aile sohbetiyle biraz olsun uzaklaşabilirsiniz.

Mutfak Arası Fayans

Mutfağınızın en önemli detaylarından bir tanesi de mutfak dolabı arası fayanslarınızdır. Dolaplarınızda kullandığınız malzemelerin çeşidine, parlaklığına göre yapılan tezgah arası fayans modelleri daha şık bir görüntü sağlar. seçim yapmanıza yardımcı olacak blog yazımızı okuyabilirsiniz. https://legorasyon.com/tezgah-arasi-fayans-modelleri

Mutfak Dolabı Fiyatları

Evinizin kalbi olan mutfağınızı güzelleştirirken tabii ki bütçenizi düşünmek zorundasınız. Hayalinizdeki mutfak için çok uçuk fiyatlar aldığınızı tahmin edebiliyoruz.

Bizler öncelikle mutfağınızı talepleriniz ve malzemelerin kullanım sıklığına göre projelendiriyoruz. Kullanacağımız kapak malzemesini belirledikten sonra fiyat çalışmasını yapıyoruz.

Ankara mutfak dolabı fiyatları konusunda iddalı olduğumuzu belirtmek isteriz. Ayrıca kredi kartına vade farksız  taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Mutfak Dolabı Modelinizi seçerken size yardımcı olacak birkaç ipucu paylaşıyoruz;

Balon Kapak malzemeden imal edilen bu dolapta tezgah üzerinde siyah çimstone kullanılmış. Tezgah arası fayans modeli biraz daha hareketli seçilmiş.

Buzdolabı üzerinde az kullandığınız malzemeler için fazladan kapaklar yapılmış. Bunlar size bir hayli alan kazandırabilir.

ada mutfaklı dolap modelleri - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

 

Bu modelimizin en belirgin özelliği boya ile mutfak tezgah arası yapılması. Su geçirmez özelliği olan boyayı eğer mutfağınızın tavan yüksekliği yeterli ise dolabın üstte

kalan kısımlarında da kullanarak bu muhteşem görüntüyü elde edebilirsiniz.  Tabi birde masif parkelerin hakkını vermek gerek.

Ancak bu zemin ıslandığında çokta hoş olmayan görüntülerle karşılaşabilirsiniz.

akrilik antrasit mutfak dolabı modeli ankara - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Bu dolap modelimizde beyazdan siyaha soft bir geçiş görüyoruz. Alt tezgahın beyazlığı, tezgah arasında gri petek fayans modeli, sol üst kısımda antrasit dolapları ve

en sağda siyah boy dolabını görüyoruz. Kulpların olmayışının kazandırdığı sade görüntü harika.

akrilik mutfak dolabı modeli ankara - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Asma katın altına yapılan bu gri mutfak dolabının beyaz süpürgelikleri muhakkak dikkatinizi çekmiştir. Tabiki koyu ceviz tavan boyası ve beyaz mutfak arası seramikler.

ankara modern mutfak tasarımları - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

İşte ciddiyetin ve muhteşem şıklığın bir arada olduğu mutfak dolabı modelimiz. Kırmızı avizeler ile antrasitin uyumu kimsenin aklına gelmezdi.

Mutfak Dolabının sağ tarafında beyaz tezgah arası seramik ile oluşturulan yüksek alan bir hayli kullanışlı ve havadar.

antrasit mutfak dolabı modeli - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Koyu antrasite boyanmış lake kapaklar, mermer desenli tezgah arası seramik ve aynı desende tezgah ile uyumlu bir mutfak dolabı modeli elde edebilirsiniz.

Tezgah arasında koyulan ince raf çiçekler ile süslenebilir veya baharatlıklarınızı yerleştirebilirsiniz.
antrasit mutfak dolabı modelleri ankara - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

 

2020 Mutfak Modelleri arasında en trend ürünlerden bir tanesi de beyaz ağırlıklı dolapların gri ankastre ürünleri ile kombin yapılmasıdır.

Bu renklerde ada mutfak gözünüze kalabalık görünmez sade ve şık bir görüntü sağlar.

beyaz mutfak dolabı ankara - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Evinizin kalbi olan mutfağın kullanışlı olması tabiki en önemli beklentiniz olacaktır. Beyaz mutfak dolabı modelleri ; parlak ve temiz görünür. Sıkıcı olmasından asla

endişe etmeyin her yılın modasına ayak uyduran bir mutfak sahibi olabilirsiniz.

beyaz mutfak dolabı modelleri - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Mutfak Dolabı Renkleri

Antrasit rengi mutfağınıza çarpıcı, mat, temiz bir yüzey, aerodinamik bir görünüm verir. Minimalist tasarımıyla ultra şık Antrasit kaplama çağdaş bir mutfak için idealdir.

Parlak Antrasit’teki Vivo kapı, dayanıklı ve bakımı kolay yüksek kaliteli MDF’den yapılmıştır. Harika görünürken günlük mutfak kullanımının aşınmasını ve yıpranmasını

kaldıracağından emin olabilirsiniz.Antrasit renginin kendisi, siyah ve grinin cazip bir karışımıdır ve bu onu mükemmel bir gölge haline getirir.

Yansıtıcı yüzey, karanlık olmasına rağmen, bir o kadar doğal ışığı yansıtır. En karanlık mutfakları bile aydınlatabilir.

Bu seri 2020 mutfak tasarımı ve modelleri arasında en çok göze çarpan ürünlerden bir tanesi.

gri mutfak dolabı modeli - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Mutfak Dolabı ve Mutfak Tasarımları

Mutfak tasarımı bir ev için en önemli unsurlardan biridir. Zira evde yaşayan insanların en çok vakit geçirdikleri bölümlerden biri olan Mutfak, bu anlamda evin beyni konumundadır. Özellikle evin kadınlarının daha çok vakit geçirdiği bu bölümün tasarımı oldukça iyi olmak zorundadır. Çünkü insan mutlu ve huzurlu olduğu yerde iyi bir şeyler yapabilir ve bunu isteyerek yapar.

Biz Ankara merkezli firma olarak müşterilerimiz için özel tasarımlı mutfaklar dizayn ediyoruz. Aynı şekilde sadece mutfak dolabı imalatımız da bulunuyor. Dilerseniz komple bir tasarım planlayabilir, dilerseniz de sadece belirttiğiniz şekil, ölçü ve malzemelerle mutfak dolabınızı yenileriz. Her iki seçenekte de en iyi hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

 

lake mutfak dolabı modeli ankara - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Firma Olarak Mutfak Tasarımı İçin İzlediğimiz Yollar

Ankara’da özel mutfak tasarımları isteyen müşterilerimiz çok rahat bir şekilde bizlere ulaşabilirler. Sadece ne istediğinizi anlatmanız tüm süreci başlatacak adım olacaktır. Mimarlarımız ve tasarım ekibimiz ile birlikte en ince ayrıntısına kadar neler yapılacak ve hangi renkler kullanılacak onlara karar verilir. Bu aşamada tabi ki sizin fikriniz de önemlidir. Biz size alternatifler sunarak ve renk uyumlarından bahsederek seçimi size bırakıyoruz.

Mutfak tasarımlarında pahalı malzemeler ve yan ürünler kullanmaya hiç gerek yok. Genellikle göze hoş gelecek ürünler kullanıp, malzeme seçiminde de uzun süre sizi idare edecek ve sağlam, kaliteli malzemeler ile mobilyalarınızı yapıyoruz. Tüm bu süreci sizinle birlikte yöneterek, sizin ihtiyacınız doğrultusunda en uygun ve en iyi hizmeti vermek için çaba gösteriyoruz.

 

modern mutfak tasarımları - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Mutfağın En Önemli Kısmı Mutfak Dolapları

Mutfak dolabı, bir mutfağın neredeyse yarısını kapladığı için oldukça etkili bir unsurdur. Bu unsur, özel mutfak tasarımı için bizim merkez noktamızdır. Tüm tasarım tamamen dolaba endeksli olarak ilerler. O sebeple mutfak dolabı seçimi, dizaynı ve kapak renkleri çok iyi belirlenmeli ve düşünülmelidir.

Son zamanlarda mutfak tasarımlarında köşe mutfaklar ön plana çıkmıştır. Özellikle küçük ve orta ölçekli alanlar için çok ideal olan köşe mutfak tasarımları sayesinde yer kullanımı oldukça faydalı olur. Bu yüzden bizde Ankara’da özel mutfak tasarımları isteyen müşterilerimize eğer bu tarz bir mutfak alanına sahiplerse köşe mutfak dolaplarını tavsiye ediyoruz.

mutfak dolabı ankara - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

Mutfak Dolaplarını Gösteren Diğer Unsurlar

Özel mutfak tasarımları içinde en önemli yeri kaplayan unsur mutfak dolabı olsa da diğer dış etkenlerde onu anlamlandıracak unsurlardır. O sebeple sadece mutfak dolabına odaklanıp, diğer kısımları es geçmek tasarıma aykırı bir davranış olur.

Mutfak tasarımı için eğer dolabımız ve renklerimiz tamam ise öncelikle zemin içinde bir malzeme ve renk belirlemeliyiz. Kimi fayans tercih edebilir kimisi parke tercih edebilir. Biz firma olarak tüm bu alternatifleri sizlere sunacağımız ve karar vermenizde de size yardımcı olacağımız için hiç merak etmeyin. Biz genelde mutfak zeminlerinde açık renk tonlarını tercih ederiz. Çünkü bu mutfağı daha geniş ve derin gösterir.

sarı - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

 

Zemin kadar önemli bir diğer husus olan aydınlatma ise çok dikkat edilmesi gereken bir başka unsurdur. Özel mutfak tasarımları konusunda hangi rengi, deseni, malzemeyi kullanırsanız kullanın eğer doğru ve etkili bir aydınlatma yoksa mutlaka eksik kalacaktır. Biz firma olarak burada led spot aydınlatmaları tercih ediyoruz. Hep çok daha geniş bir alana aydınlık veriyor hem de tasarımda oldukça etkili duruyor. Mutfakta genelde beyaz aydınlatma tercih edilir ama sarı renk ile de çok iyi sonuçlar alınmaktadır. Tüm bunları deneyimlemek için bize uğramanız  ve mutfak tasarımı ve modelleri için fikirlerimizi almanız yeterli olacaktır.

 

siyah mutfak dolabı modeli ankara - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

 

 

suntalam mutfak dolabı - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

 

 

turkuaz mutfak dolabı - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

 

 

turuncu mutfak dolabı modeli - Mutfak Tasarımı ve Modelleri

 

ÜCRETSİZ KEŞİF ve UYGUN FİYAT AVANTAJI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

0312 284 5346