Ankara Mutfak Proje Tasarım

Dilediğiniz renk, desen ve modelde mutfak dolabını sizin için üretiyoruz. Mutfak tasarımı bizim işimiz. “Dekorasyon yaptırmak istiyorum” cümlesini ilk kurduğunuzda aklınıza önce mutfak dolabınız geliyor değil mi? İç mimarlarımız evinize en uygun model ve renkteki mutfak dolabını seçmeniz için size yardımcı oluyor. “Mutfağım küçük” diyorsanız hiç dert etmeyin. Portatif uygulamalarla mutfağınıza dünyaları sığdırıyoruz.

Günümüz toplumunda erkeğin yanında kadının da çalışmaya başlaması ve sosyal hayatta yerinin giderek artmasıyla insanoğlunun yaşam tarzı, alışkanlıkları 20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren oldukça değişmeye başlamıştır. Bu değişikliğe bağlı olarak yaşadığı mekanın tarzı değişen ve yeniden şekillenen insanoğlunun tasarım olarak yeniden düzenlediği mekanların başında mutfak geliyor. Modern zamanlarla beraber ailenin birlikte evde en çok zaman geçirdiği yerlerin başında gelen mutfakları son trendleri takip ederek yeniden tasarlamak daha huzurlu, kullanışlı ve güzel bir ev ortamı için olmazsa olmazlardan.

Ankara Mutfak Tasarımı – Renkli Mutfak Dolabı Modelleri

Eskiden süregelen aynı renklerin hakim olduğu mutfaklara veda edebilirsiniz. Günümüzde mutfak dolapları daha renkli ve daha parlak olarak tasarlanmaktadır. Mimarlarımız bu konuda fikirleri sentezleyerek farklı mutfaklara imza atmaktadırlar. Mutfak tasarımı nedir? Mutfaklara hayat vermektir. Mutfakların en önemli kısmı dolaplar olduğundan dolayı firmamız tüm dolap çeşitlerini istenilen renge göre tasarlayıp montajını yapmaktadır. Mutfakların yeni çizgisinde var olmak bizi ayrıca mutlu ederken, yılların vermiş olduğu tecrübemiz sayesinde yeni dokunuşlara da vesile olmaktayız.

« 1 arasında 2 »

Mutfak Algısının Değişimi

Artık sadece evin yemek pişirilen yeri olmanın ötesinde aynı zamanda bir oturma odası konforunda dizayn edilen mutfaklar aynı zamanda ev sakinlerinin yemeklerini yediği, mesai saatinin bitimiyle beraber günün yorgunluğunu attıkları bir mekan olarak evin en konforlu köşeleri olarak göze çarpıyor. 1990 yıllarla beraber Amerikan mutfak tarzının geliştiği toplumumuzda, bu tarz yerini giderek daha geniş ve ferah mutfak odalarının inşasıyla beraber yemek masası dışında televizyon ve fiskos köşesinin bulunduğu oturma odası kıvamında mutfak tasarımlarına bırakmış durumda.

Mutfak dekorasyonu bir kadın için  çok önemlidir. Günün büyük bir zaman dilimi mutfaklarda geçtiğinden dolayı kullanışlı ve şık bir mutfak tasarımına sahip olması aranana temel unsurdur. Mutfak tasarımının olmazsa olmazı ise mutfak dolaplarıdır. Son yıllarda gelişen teknolojiye göre mutfak tasarımları tarzları da değişikliğe uğramıştır. Gelişen teknoloji ve hızla artan malzeme çeşitliliği, mutfak modelleri konusunda sınır tanımayan gelişmeler göstermiştir. Mutfak dekorasyonuna nereden başlayabilirim? Gibi bir soru kafanızı meşgul ediyorsa, hiç beklemeden Ankara iç mimar ofisi Legorasyon’a başvurun. Kalite, farklı çizgiler ve kullanışlı dolaplarla mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz. Seçeceğiniz mutfak modelleri, tezgahı fiyata %20 oranında etki eder, aynı şekilde mutfak dolabınız lake mi, akrilik mi yoksa balon kapak mı olacak? Bu da fiyatı etkileyen ana unsurlardan. İşte bu yüzden mutfak dolabı tasarımı fiyatı almadan önce hangi malzemeyi kullanacağınızı seçmeniz en doğru karar olacaktır. Müşterilerimizin en çok şikayet ettiği konu; mutfak dolabı fiyatlarına firmaların verdiği fiyatlar arasında uçurum olması.

Mutfak Dolabında Aranan Değişiklik Mutfak Tasarımı

projesinde mutfakların büyüklüğü dolap seçimini etkiler. Küçük mutfaklarda daha açık renklerin kullanılması, büyük mutfaklarda ise istenildiği takdirde koyu renkler rahatlıkla kullanılabilir. Dolap sayısı yine mutfak alanının büyüklüğü ile ilgilidir. Ankara iç mimar ofisi Lego İç Mimarlık bu detayları baştan hesaplayarak uzun yıllar rahatlıkla kullanacağınız mutfaklar yaratmaktadır. Portatif ve değişik tasarımlarıyla mutfağınızın tarzını bizimle değiştirebilirsiniz. Sizlerden gelen her fikir bizim bilgimizle birleşir ve bakmaya doyulamaz mutfak tasarımları ortaya çıkar. Mutfak dolapları alt ve üst şeklinde olduğundan dolayı istenirse farklı iki renkte kullanılabilmektedir. Alt dolaplar genelde daha koyu renk seçilse de bu durum tamamen siz kıymetli müşterilerimize aittir.

Uygun Fiyatlarla Mutfak Dolabı Tasarımı ve Uygulaması – Mutfak Dolabı Modelleri 2019 için profesyonel bir destek arıyorsanız, kalitemize ve bilgimize sonuna kadar güvenebilirsiniz. Ankara İç Mimar Ofisi Lego İç Mimarlık  sayesinde mutfaklarınıza sihirli dokunuşlar için bizi her zaman arayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kredi kartı ile ödeme olanakları sayesinde maddi açıdan sıkılmadan yeni mutfak tasarımına sahip olabilirsiniz. Yapı dekorasyon firmamız sayesinde daha az ödeyerek daha özel mutfak tasarımı sahip olmak bizim farkımızdan ileri gelmektedir. Mutfak Dolabı Modellerimizden bir kısmını foto galeriden inceleyebilirsiniz. Biz mutfaklarınızı değiştirmeye hazırız. Bizimle iletişime geçin avantajlı fiyatlarımızdan faydalanın.

Başlıca Mutfak Dekorasyonu Seçenekleri

Mutfak dekorasyonunda son yenilikler demişken günümüzde öne çıkan seçenekler Amerikan, klasik, avangard ve modern olarak dörde ayrılıyor. Size düşen bu tercihler içinde bütçenize, zevkinize ve yaşam stilinize uygun olan modellerden birini seçerek mutfağınızı yeni baştan tasarlamak. Bunu yaparken göz önüne almanız gereken en önemli kıstas mutfağınızın hacmi. Ufak ölçekli mutfaklar için en uygun tercih olarak Amerikan ve avangard tarz öne çıkarken; daha büyük ölçekli mutfakların size tasarım konusunda daha fazla seçenek sunduğu aşikâr.

Mutfak Dekorasyonu İçin Öneriler

Siz de mutfağınızı zamane modasına uydurmak ve dekorasyonunu yenilemek için işe en başta mutfak dolaplarını yenileyerek başlayabilirsiniz. Mesai çıkışı günün yorgunluğundan kurtulmak ve zevke döşenmiş bir ortamda aile fertleriyle beraber güzel bir akşam yemeği yemek için size sunulan onlarca faklı yemek masası ve davlumbaz modelinden birini seçerek kafanızdaki tasarımı biraz olsun yakalayabilirsiniz. Yemek alışkanlıklarının değişmesiyle beraber her mutfağın olmazsa olmazı haline gelen mini fırın ve mikro dalga fırın modellerinden birini edinip, işten eve geldikten sonra yemeğinizi kısa zamanda hazırlayabilir ve günün yoğun temposundan sıcak bir aile sohbetiyle biraz olsun uzaklaşabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KEŞİF ve UYGUN FİYAT AVANTAJI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

0312 284 5346