Ankara Ofis Tadilatı

Çeşitli nedenlere bağlı sorunlar yaşatan iş yeri, mağaza ve Ankara Ofis Tadilatı ve Büro Dekorasyonu için gerekli işlerin hemen yapılması gerekir. Uygun zamanda yapılması gereken tadilat için bize bir telefon etmeniz her şeyi kökten değiştirecektir. Ofis tadilatı için neler yapmak gerekir? İlk önce tamir ve tadilat gerekli alanlar belirlenip liste halinde yazılır.

Ofis, mağaza gibi yoğun iş yapan yerlerin gereken tadilatı konusunda teknik ekip iş başındadır. Gerekli tasarım ve tadilat gerektiren alanlar göz önünde bulundurularak ilk işlemler hemen başlar. Ofislerin daha kullanılır hale gelmesi ve yaşanılan rutin sıkıntıların giderilmesiyle bizi her zaman kendinize yakın hissedebilirsiniz.l4 2 - Ofis Tadilatı ve Büro Dekorasyonu

Ankara’da Ofis Yenileme Fırsatları

Ofis tadilatında gereken malzemeler nelerdir? Bizimle irtibata geçen müşterilerimiz ile bir ön görüşme sağlamaktayız. Bizden talep ettikleri ofis tadilatı için ilk edineceğimiz rapor sonraki işleyişin düzenini sağlamaktadır. Nelerin yapılıp nelerin yapılamayacağı konusunda hem fikir olduktan sonra size verilen süre içinde ofisinizi yenileme çalışmalarımız son bulacaktır. Ofisler sık kullanılmaya bağlı olarak özellikle zemin kısımları daha çabuk yıpranır. Bu şekilde kullanım zor olacağından hemen harekete geçerek zemin kaplamayı değiştirmekteyiz. Ofisinize yakışan en uygun renk ve malzeme tarafımızca seçilip sizlerin onayından geçer. Sizlerin de onayını alarak Ofis Tadilatı ve Büro Dekorasyonu çalışmalarımız kısa sürede başlar.

Ofisiniz İçin Her Şeyin En İyisi

Legorasyon firmamız aracılığı ile ofisiniz için bizden beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaya çalışacağız. Farklı konseptlerde var olan çeşitli ürün yelpazesi sayesinde huzurlu ve şık ofis ortamına kavuşabilirsiniz. İstenildiği an bize irtibat numaralarımızdan kolayca ulaşılabilir. Siz ofisiniz için tasarımlar yaparken biz hemen dilerseniz uygulamaya geçelim. Ne zaman isterseniz, günün her saatinde bizlere ulaşmanın kolaylığı yaşayacaksınız. İş yeri, ofis tadilatı asla beklemez. Gelir elde edilen bu alanlar farkımız sayesinde istenilen tarza dönüştürülür.

Ofislerde Tadilat ve Bakım Zamanı

Sıklıkla ve uzun yıllar kullanılan ofisler için belli periyotlarda tadilatın da yapılması gerekir. Dekorasyon firması olarak her ince detay ile birebir ilgilenip sizlerin yanınızda olacağımızın sözünü verebiliriz. 2014 yılından bu zamana kadar tadilat, dekorasyon işlerinizde hep yanınızda olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Ofis Tadilatı ve Büro Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ofis tarzı bir işyerinde çalışıyorsanız mesainizin çoğu burada geçiyor demektir. Uzun zaman geçirdiğiniz ofisinizin şık ve modern olması hem sizin hem de misafirlerinizin hoşuna gidecektir. Ancak, ofisinizi dekore etmek için pahalı mobilya ve süs eşyalar satın almanız şart değil. Aşağıdaki pratik ipuçlarından yola çıkarak ofisinizi kendi başınıza dekore edebilirsiniz.

 

Ofisinizin Vizyonuna Uygun Bir Dekorasyon Tercih Edin

Ofisinizi dekore ederken çalıştığınız şirketin kuralları, vizyonu ve kültürüne uygun hareket etmeniz gerekir. Ofis dekorasyonu için aynı zamanda yönetici ve iş arkadaşlarınızın da görüşlerini mutlaka dikkate alın.

 

Ofisiniz İçin Uygun Mobilyalar Satın Alın

Ofisinize mobilya satın almak isterseniz, gün boyunca rahat etmenize yardımcı olacak ve kendi tarzınızı yansıtacak mobilyalar seçmeniz çok önemlidir. Ayrıca, mobilya satın alırken vücut tipinize uygun ergonomik bir sandalye ve sizin için uygun yükseklikte bir masa tercih etmeye özen gösterin. Ofisinize dahil etmeyi planladığınız diğer tüm mobilyaların boyutlarını ve ofisinize için uygun olup olmadıklarını göz önünde bulundurun.

Eşyaları Doğru Bir Şekilde Saklayın

Ofisteki alanları yönetmek ve eşyaların size yardımcı olmasını sağlamak, onları uygun şekilde saklamanızı gerektirir. Dağınık bir ofis ne sizin ne de müşterilerinizin hoşuna gider. Bu yüzden ofisinizi temiz ve düzenli tutmak için fazla eşyaları doğru bir şekilde saklayın. Kağıt yığınlarının birikmesine izin vermeyin. Bunun için ergonomik tasarıma sahip masa ve çekmeceler ya da dekorasyon amaçlı üretilen şık ve renkli kutulardan faydalanabilirsiniz. Böylece ofisinizde ferah ve düzenli bir ortam elde edebilirsiniz.

Kabloları Gizleyin

Günümüzde birçok teknoloji kablosuz olmasına rağmen, hala kablolu kullanılan bazı cihazlar vardır. Ofisinizin düzenli olması için bu cihazların bağlı bulunduğu kabloları özel malzemeler veya kablo birleştiriciler yardımıyla gizleyebilirsiniz. Ofisinizin tadilatı başladığında bunların nereye konumlandırılacağını belirlemeniz gerekir.

Ofisinizi Bitkilerle Süsleyin

Ofisinize saksılarda bazı küçük bitkiler eklemek, çevrenizi daha doğal, rahat ve özel hissetmeniz için harika bir yol olabilir. Bazı bitkiler ofisinize hoş bir koku ya da eşsiz bir renk cümbüşü sağlayabilir. Seçtiğiniz bitkilerin rengi ve şeklinin dekorasyonun geri kalanıyla uyumlu olmasına mutlaka özen gösterin.

Dekorasyona Birkaç Fotoğraf Ekleyin

Ailenizi sizinle birlikte çalışmaya getiremeyebilirsiniz, ancak bazı aile fotoğraflarını ofisinize getirebilirsiniz. Aile fotoğrafları, gerektiğinde ailenizi iş arkadaşlarınıza veya müşterilerinize göstermenin harika bir yoludur. Ayrıca, fotoğraflar çalışma alanınızı kendi eviniz gibi hissetmenizi sağlayabilir. Bu yüzden, masanızın üzerini veya ofisinizin duvarlarını fotoğraflar ile canlandırmayı mutlaka denemelisiniz.

Ofisinizi Sanatsal Ürünler İle Renklendirin

Sanat herhangi bir mekanın tarzını ve havasını değiştirebilir. Ofisinizi motive edici veya ilham veren sanat eserleri ile süsleyebilirsiniz. En sevdiğiniz sanat eserleri veya portrelerden bazılarını ofisinizin duvarlarına asmayı deneyin. Ofisinize ve yaptığınız işin türüne uygun eserler seçmeye gayret edin.

Renklerin Gücünden Yararlanın

İdeal ofis dekorasyonu oluşturmak için farklı renkleri kullanın. Renkler basit görünse de, ofis alanınız üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Renkler, ofisinizi ziyaret eden birisine ruh haliniz, kişiliğiniz ve iş ortamınız hakkında fikir verebilir. Örneğin; bej veya beyaz renkler hukuk bürosu veya finans ofisleri için iyi seçimler olabilir. Ayrıca, iş alanınıza bağlı olarak parlak veya canlı renklerden faydalanabilirsiniz.

Dekoratif Duvar Kağıtları Kullanın

Dekoratif duvar kağıtları kullanmak dekorasyon konusunda oldukça pratik bir yöntemdir. Ofisteki duvarların görünümüne farklı ve estetik bir hava katmak için renkli ve desenli duvar kağıtlarını mutlaka denemelisiniz. Ayrıca, duvar kağıtları ile ofisinizin boyutunu büyük ya da küçük gösterebilirsiniz.

 

 

ÜCRETSİZ KEŞİF ve UYGUN FİYAT AVANTAJI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

0312 284 5346