Ev Tadilatı Maliyet Hesaplama Programı. Tadilat hesapla programına verileri girdiğiniz takdirde size oluşacak maliyetleri ücretsiz olarak sunar.

Evinizde bir değişim olmasını istiyorsanız aklınıza gelecek ilk sorular “Ev Tadilatı kaça mal olur?” “Ev Tadilatı ne kadar tutar?” gibi sorular olacaktır. Tüm detayları ile olmasa da genel hatları ile tadilatınızın ortalama ne kadar tutacağını hesaplayabilirsiniz. 

Sonrasında bize ulaşmanız durumunda, taleplerinizi dikkate alarak, yerinde detaylı ücretsiz keşif yapıp nihai fiyatı verebiliriz.

Bundan önce evine tadilat yaptırmak isteyen bir kişini yapması gereken şey bütün ustaları gezmek ve onları evine getirmek zorundaydı. Ancak bu program bu durumu ortadan kaldırdı. Artık arızası olan kişiler ya da yeni dekorasyonlar yapmak isteyenler tek tıkla bütün bunları yapabilmektedir. Bu sistem Lego İç Mimarlık ile gelmiştir. Uzun yıllardan beri dekorasyon işlerinde başarılı olan şirketimiz teknolojik alt yapısını da geliştirerek müşterilerine oturdukları yerden ulaşma imkanı sağlamıştır. Site üzerinden 7 gün 24 saat hizmet alınabilmekte ve istenildiği zaman danışma hattı sayesinde firmamız ile bire bir iletişime geçilmektedir. Sitede iç ve dış yapı olmak üzere iki ana başlık altında bahçe peyzajı ve mantolamadan mutfak dekorasyonuna kadar birçok alan bulunmaktadır. Firmamız bu çeşitli hizmetleri sunarken, müşterilerimize ev tadilat fiyatları ne kadar tutacağı hakkında da bilgi vermektedir.

Sitede menü bölümünde tadilat hesaplama sekmesi üzerinden tıklanarak işlemin ilk adımı atılmaktadır. Buradan sonra ki aşamada ise müşterinin kişisel bilgilerini vermesi gerekir. Bu bilgiler doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Çünkü bu adımda bir eksiklik veya yanlışlık müşteri ile firma iletişimini aksatabilir. En alt sekmede bulunan evin metre kare bilgisi de müşteriler tarafından doğru doldurulmalıdır. Eğer metre kare tam bilinmiyor ise 120 metre kare standart alınarak hesaplama yapılır.

Genel ev bilgisi ve müşteri iletişim bilgileri girildikten sonra ilk olarak salon gelmektedir. Salon da duvar uygulamaları, laminant parke ve kapı seçimi seçenekleri bulunmaktadır. 4 farklı duvar uygulaması ve 2 farklı kapı seçme imkanı sunulmaktadır. Müşteriler buradan tabii ki de isterler ise bu seçenekleri işaretleyerek işlemlerine devam ederler. En alt bölme ise salonun metre karesi hakkında bilginin olduğu bölümdür.

Salonda yapılan işlemler bittikten sonra ise müşterilerin karşısına çocuk odası seçeneği çıkmaktadır. Burada da kişiye özel olarak çocuk odasını dizayn etme imkanı sunulmaktadır. Yine salonda olduğu gibi duvar uygulamaları, parke ve kapı seçenekleri müşteriler tarafından seçilmektedir.

Çocuk odasının da tercih işlemleri bittikten sonra yatak odası içinde aynı işlemler sırası ile yapılır. Bundan sonra ki adımda mutfak gelmektedir.

Mutfak bölümünde diğer odalardan ayrı olarak mutfak dolabı seçeneği ve iki farklı zemin uygulaması bulunmaktadır. Mutfak dolabı modellerimize https://legorasyon.com/mutfak-tasarimi-ve-modelleri linkinden ulaşabilirsiniz. Müşteriler kendi isteklerine göre bu aşamayı da işaretleyerek antre bölümüne geçer. Antre de sadece duvar zemin kaplama hizmetleri sunulmaktadır.

Bir evde modernliği ve yeniliği gösteren en önemli kısımlardan biri banyodur. Firmamız banyo tadilatı için müşterilerine geniş bir yelpaze sunmaktadır. Diğer odalarda sunulan hizmetlere ek olarak duşakabin, banyo dolabı seçenekleri bulunmaktadır. Evin iç kısım tadilat hesapla bittikten sonra ise sırada balkon gelmektedir. Balkonda özellikle cam balkon tadilatı firma tarafından başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Bütün bu seçme işlemleri tamamlandıktan sonra ise yaklaşık maliyet tablosu müşterilere sunulmaktadır. Bu tablo ile evin hangi bölümü için ne kadar bir ücret ödenmesi gerektiği belirtilmektedir. Bu hizmet ile hem usta arama derdine hemde her ustadan fiyat alma derdine son verilmektedir.

Lego İç Mimarlık müşterilerinin her aşamada rahat etmeleri için her konuda hizmet sunmaktadır.

Tadilat hesaplama sistemi ile yapılan işlem sonunda firmamız bire bir olarak müşteriler ile iletişime geçmektedir. Bu sistem bütün müşterilere ücretsiz olarak uygulanmaktadır. Ev tadilat hesapla programı ile iş sonunda oluşacak yüklü miktarlarda faturaların önüne geçilmiş ve müşteriye her işlem ve ücreti hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Ev tadilat fiyatları ile ilgili yaklaşık değerler verdiğimizi, asıl fiyatların yapacağımız ücretsiz keşif ile neticeleneceğini unutmayınız.

 

ÜCRETSİZ KEŞİF ve UYGUN FİYAT AVANTAJI İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

0312 284 5346